Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Výroky, přísloví, hlášky, myšlenky, moudra, rčení, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, hlášky, myšlenky, moudra, rčení, motta, z kategorií citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit následující typy souborů: hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory, konfigurační soubory, internet a web apod.

Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, černý humor, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Košíčky, Osvětlení, Francouzsky, Kameňák, Písnička, Vánoční ubrusy, Vánoční hvězda, Blahopřání, Linux, PF, Betlém, Smrk, Vánoce, Řetězy, Omalovánky, Wallpaper, Vánoční koule, Vánoční svíčky, Santa, Jarmark, Jingle Bells, Text, Vánoční stromeček, Zima, Tiskárna, Recepty, Historické ozdoby, K Vytištění, Vánoční trhy, Slámový adventní věnec, Ježíš Kristus apod.

Klíčová slova: F, F, Super online flash hry, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Úspory a spoření, Dopravní značení, webovky, zábava, Rulet Roulette, odkaz, výukové pomůcky, V, multimédia

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, fikce a fantasy, národnost, přezdívky, umělci a umění, profese a zaměstnání, lékařství, politika, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, politici, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, věda, poruchy, školství a vzdělávání, mytologie atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, státy usa apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Keywords:zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, info, Associazione Calcio Milan, Online životopisy, biografie, URL, Přehled zkratek a akronymů, Obrázek Domina, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam vlajek amerických států

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Kameňáky, fórky, vtípky, vtipy, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, fórky, vtípky, vtipy, frky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O manželství, O Somálcích, O Slovácích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O škole apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Vermont, Nebraska, Colorado, Florida, Rhode Island, Minnesota, Idaho, Oklahoma, Washington, Arkansas, Texas, Michigan, Iowa, Tennessee, Ohio, Indiana, Kansas, Severní Karolína, Arizona, Wyoming, Missouri, Jižní Dakota, Nevada, Aljaška, Delaware, Massachusetts atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, stavby, muži, jídlo a nápoje, hmyz, hudba, rostliny, mapy, věda, auta, přístroje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, květiny, symboly, osobnosti a lidé, láska, sport, nápoje, náboženství, nástroje a přístroje atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Online adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj, Onlinovky zdarma, doporučujeme, zajímavosti, Sexy Cameron Diaz, Ilustrační obrázky, Tapety na PC ke stažení, Vlajky států a zemí světa, linky

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro děti, Střílečky, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Animace, Skákačky a hopsačky, Závody aut a tak dále.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Tapety na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro phablet, displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, smartphone, ultrabook, monitor, PC, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows 7, Windows 10, Lubuntu, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Android, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, Formule 1, tenisté a tenistky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, sportovní wallpapery, motorky, fantasy, vesmír, kosmos, nature - příroda, oceán, moře, pláže, květiny, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život. Zvolte si z rozměrů 4800x1200, 1920x1080, 1536x2560, 800x1280, 1440x960, 1280x960, 1600x2560, 1366x1024, 1152x1920, 1152x864, 1920x1280, 1200x1920, 320x568, 2560x2048, 360x760, 2560x1920 atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ital, Novinář, Poslanci, Pittsburgh Penguins, Olympijští vítězové, Miliardáři, Skladatel, Ministr, Komunisté, Angličané, Zpěvačky, Kněz, Herečka, Florida Panthers, Dabérka, Trest smrti, Mim, Zavražděn, Ministři, Vražedkyně, Renesance, Američan, Vojevůdce, Básník, Královna, Hejtman, Historik, Pedagog, Rétorika, Nežijící, Scénárista, Němci, Normalizace, Vojáci, Francouz, První republika apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky vlajek měst ČR, Blackjack, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Tapety na plochu počítače, kuriozity, Přáníčka ke svatbě nebo k výročí, počítače, Státní vlajky zemí, odkazy

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vládce, Filozof, Křesťanství, Zlatý slavík, Američan, Brno, Angličané, Mim, Florida Panthers, AIDS, Hokejisté, Prezidenti ČR, Československo, Poprava, Vražedkyně, Gymnasté, Herec, Renesance, KHL, Fotograf, Čeští králové, Čech, Trest smrti, Miliardář, Nobelova cena, Nežijící, Country, Architekt, Právník, Komik, Malíř, První republika, Pop, Poslanci, Válka, Scénárista apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Síť, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Vánoční web, pro děti, zdarma, webové stránky, Dopravní značky, Smuteční kondolence, Onlinovky zdarma, volný čas, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zadarmo, zeměpis, humor, Obrázky na plochu jídlo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Obrázek Těhulky
Přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Liverpool Football Club
Profesionální klub ledního hokeje Detroit Red Wings
Doporučené odkazy
Luis Suárez
Tipy na užitečné weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Florida Panthers
Sexy Kristin Kreuk
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu moře
Texaský hold’em poker

Děkujeme vám za vaši návštěvu.