Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Anekdoty, frky, ftipy, fórky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, ftipy, fórky, vtipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O škole, O Somálcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O manželství, O ženách, O mužích, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na plochu počítače - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro notebook, mobilní telefon, monitor, tablet, počítač, displej, obrazovka počítače, smartphone, phablet, PC, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, macOS, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Mac, Java ME, Windows 2000, Linux Mint, Linux Ubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií velkoměsta a noční život, zvířata, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Formule 1, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, květiny, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, nature - příroda, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 2048x1536, 1280x720, 2560x1920, 412x846, 854x480, 375x812, 1440x900, 360x640, 1440x960, 1600x900, 1024x600, 640x480, 4800x1200, 1280x800, 1536x2048, 1152x768 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, politika, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, lékařství, křesťanství, politici, osobnosti, poruchy, vlastnosti, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, zločin a právo, přezdívky, podnikání a podnikatelé, mytologie, filozofie atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, Vánoce a Advent, přístroje, auta, muži, květiny, ptáci, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, stavby, zvířata, nápoje, věda, hmyz, ženy a dívky, halloween, ovoce, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, rostliny, symboly, hudba atd.

Klíčová slova: multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky na PC ke stažení, internet, Biografie Madonna, kuriozity, hyperlinky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Catherine Bell, Obrázky, kliparty, zajímavosti, zeměpis, Vlajky měst České republiky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Sportovní hry, Bojové hry, Adventury, Relaxační hry, Hry pro děti, Závody aut, Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Karetní hry, Pro dívky a tak dále.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky a podobně.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Dopravní značení, Obrázky k vytištění a vybarvení, zdarma, zdroje informací, Super free web games zdarma, Omalovánky a pozadí na plochu PC, Hry pro dívky online, Přehled souborových přípon, M

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, týmy NHL, úřady a ministerstva, obecné zkratky, měny, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, výukové pomůcky, URL, FC Barcelona, cestování, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky zemí světa, odkazy, zadarmo, pro dospělé, Přehled souborových přípon

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Češi, Čeští králové, Vůdce, Itálie, KHL, Pop, Komunisté, Kladno, Zpěvák, Teolog, Husité, Malíř, Mim, Američan, Atentát, Ministři, Habsburkové, New Jersey Devils, Královna, Poslanec, Generalissimus, HIV pozitivní, Novinář, Rock ‚n‘ Roll, Básníci, Právník, Komunista, Olympiáda, Vražedkyně, Slovák, Scénárista, Poprava, Máj, New York Rangers, Gymnasté, Sochař apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: webové stránky, Webové online hry zdarma, Super free web games zdarma, Kasína, internetové stránky, odkaz, doporučujeme, Gratulace zdarma, Vlajky států obrázků, Obrázky zdarma, Obrázky na plochu počítače

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Tapety na plochu PC - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro smartphone, monitor, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, mobil, displej, počítač, mobilní telefon, tablet, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows XP, BlackBerry OS, Mac, Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows Me, Android, Linux Ubuntu, Windows 2000. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, wallpapery, dopravní prostředky, letadla, auta, zvířata, noční města, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, hudební tapety, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 750x1334, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 2560x1440, 2048x1536, 1280x960, 412x846, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 375x667, 1536x2048, 800x600, 360x720, Full HD 1080x1920 atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Akční gamesky, Adventury, Oblíkačky, Logické hry apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: F, Vánoční magazín, školství, Dopravní značení, Vlajky států USA, Fotografie Kim Kardashian, Onlinovky zdarma, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, linky, počítače, Přáníčka zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Profesionální klub ledního hokeje Toronto Maple Leafs
Canada Flag
Partnerské internetové stránky
Textová přání, obrázková přáníčka
Aston Villa FC
Tipy na užitečné weby
Ottawa Senators
Doporučené odkazy
Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service
Zajímavé internetové odkazy
Striptease
Fotografie Milla Jovovich
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Lékařka
Obrázek Laborantka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.