Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. doporučujeme pro monitor, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, notebook, PC, mobilní telefon, tablet, displej, počítač, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Android, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows Me, Slackware, Windows NT, Windows 2000. Tapety na PC z kategorií sportovní a závodní auta, květiny, nature - příroda, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, vesmír, kosmos, Formule 1, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fantasy, ptáci, zvířata, free wallpapers. Vyberte si rozměr z 1600x2560, 1680x1050, 1280x720, 1600x900, 1280x800, 2048x1080, 3200x1800, 1152x864, 2560x2048, 1440x2560, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 1600x1200, 375x667, 640x480 atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nápoje, ženy a dívky, hudba, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, hmyz, zvířata, věda, mapy, nástroje a přístroje, ptáci, ovoce, květiny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, sport, halloween, přístroje, symboly, láska atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, různé, zločin a právo, počítače, literatura, nemoce, náboženství a křesťanství, software, fyzika, příroda, latina, český jazyk, cestování, matematika, bankovnictví, zkratky, stavebnictví, hardware, jídlo, psychologie, politika, sport, školství, lékařství a medicína atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: internet, Prapory regionů a království, zábava, Online testy a kvízy zdarma, Vlajka Jemenu, pro dospělé, Prapory všech zemí světa, hyperlinky, Obrázky k svátku a k jmeninám, Nejlepší hry pro dívky, cestování, Biografie známých osobností, humor

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Tapety do mobilu - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety do mobilu. vhodné pro displej, phablet, notebook, smartphone, monitor, PC, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows NT, SUSE Linux, FreeBSD, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Xubuntu, macOS, Mac. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, budovy a stavby, sportovní pozadí, auta, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, rostliny, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, zvířata, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, květiny, kytky, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1080x1800, 1440x960, 800x1280, 1600x2560, 2560x1440, 2560x2048, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1200x1920, 360x640, 2560x1600, 1920x1280, HD 1280x720, 1024x768 atd.

Vtipné texty, ftipy, fórky, fóry, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, fórky, fóry, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Keywords:Seznam souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky a kliparty zdarma, volný čas, Profesionální klub ledního hokeje Pittsburgh Penguins, Online hry zdarma, školství, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoční wallpaper s vajíčky, M, K, Nejlepší školní testy a kvízy

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Moudra, úsloví, bonmoty, moudrosti, výroky, rčení, aforismy

Citáty slavných, Moudra, úsloví, bonmoty, moudrosti, výroky, rčení, aforismy, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o lži od různých známých osobností.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Obrázky, kliparty, Super online kvízy, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, zajímavosti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, tipy, Srandovní textová velikonoční přáníčka, Online zeměpisné testy zdarma, odkaz, odkazy, Online hry pro děti zdarma

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, hmyz, osobnosti a lidé, rostliny, mapy, láska, halloween, hudba, sport, nápoje, zelenina, smajlíci a emotikony, ovoce, symboly, přístroje, ptáci, stavby, ženy a dívky, muži, květiny, auta atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Kentucky, Arizona, Idaho, Texas, Oregon, Missouri, Nové Mexiko, Kalifornie, Jižní Karolína, Minnesota, Rhode Island, Oklahoma, Západní Virginie, Jižní Dakota, Georgie, Indiana, Louisiana, Wisconsin, New Hampshire, Vermont, Utah, Aljaška, Maryland, Pensylvánie, Arkansas atd.

Klíčová slova: Vánoční web, internetové stránky, pro děti, Úspory vody, tepla, eletřiny, Státní prapory všech států, výukové pomůcky, V, Sexy Salma Hayek, weby, Obrázky ke stažení, Hry pro nejmenší online

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Informace, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: Vlajky států USA, Online biografie, životopisy osobností, Nej hry online, Hry pro dívky online, Tapety do mobilu, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, webovky, URL, doporučujeme, kuriozity, Winnipeg Jets, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Paris Saint-Germain PSG
Obrázek Velikonoční zajíc
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční kraslice
Texty přání k Velikonocům
Tipy na zajímavé weby
Tým NHL Toronto Maple Leafs
Partnerské internetové stránky
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Lady Gaga
Obrázek strašidelné vajíčko
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení
Omalovánka velikonoční vajíčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.