Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

černý humor, fórky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fórky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O Somálcích, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Němcích apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Karetní hry, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Strategie, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Střílečky a tak dále.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Teolog, Císař, Vůdce, Renesance, Křesťanství, Zavražděn, Habsburkové, Čech, Válka, Nobelova cena, Kněz, Charta 77, Právník, Poslanci, Mluvčí, Prezidenti USA, Orlík, Náboženství, Režisér, Rétorika, Žijící, Rock ‚n‘ Roll, Královna, Country, Faraon, Itálie, Normalizace, Český slavík, Fotograf, Vojevůdce, Miliardáři, Komunista, Československo, Hejtmani, Generalissimus, NHL apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, počítače, URL, doporučujeme, Fotbalista Luis Suárez, Prapory regionů a království, Dopravní značky, Super online hry zdarma, Fotbalista Andrés Iniesta, weby, odkaz, Státní vlaječky, prapory, Stručný encyklopedický slovník

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Oddechové, Bojové online gamesy, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Sportovní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Karetní a podobně.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rétorika, Náboženství, Habsburkové, Protektorát, Prezident, Charta 77, Husité, Podnikatel, Philadelphia Flyers, Masový vrah, Olympijští vítězové, Nežijící, Sci-fi, Němci, Boston Bruins, Komunista, Komik, Gymnasté, Country, HIV pozitivní, Císař, Válka, Pop, NHL, Máj, Závodník, Komunisté, Exilový prezident, Renesance, Francie, Hudba, Poprava, Podnikatelé, Hejtman, Slovák, Vůdce apod.

Keywords:odkazy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Státní prapory států světa, Celebrita Maria Sharapova, internet, Webové online testy zdarma, Přehled vlajek USA, Životopisy slavných osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vánoční web

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, rostliny, věda, auta, láska, hmyz, květiny, ženy a dívky, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, halloween, nápoje, muži, symboly, náboženství, sport, přístroje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, ptáci, jídlo a nápoje atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, mytologie, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, filozofie, školství a vzdělávání, politici, záliby a hobby, poruchy, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství, osobnosti, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, národnost, státní správa, sportovci a sportovkyně, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie atd.

Klíčová slova: webové stránky, volný čas, č, Poker Permainan kartu, Americké federální vlajky, info, internetové stránky, Flag of Switzerland, linky, č, zábava, pro děti

Wallpapery do mobilu - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery do mobilu. jsou vhodná pro počítač, phablet, mobilní telefon, displej, tablet, PC, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Windows 7, Windows Me, Android, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Linux Fedora, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, květiny, ptáci, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda, flóra, stromy, vesmír, kosmos, zvířata, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 1600x2560, HD 1280x720, 1280x960, 1440x900, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 1600x900, 2560x1600, 800x1280, 800x600, 360x720, 1440x960, 750x1334, 2560x1920, 2048x1080, 1152x1920 atd.

Anekdoty, kameňáky, vtípky, frky, ftipy, fórky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, kameňáky, vtípky, frky, ftipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O manželství, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O škole, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O ženách apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, materiály, ekonomie a ekonomika, jídlo, zkratky, věda, lékařství a medicína, stavebnictví, chemie, fyzika, software, politika, internet, filozofie, počítače, nápoje, cestování, příroda, český jazyk, hardware, technika, školství, zločin a právo, náboženství a křesťanství atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční kaktus, Borovice, Sněhulák, Květiny, Vánoční ubrusy, Bůh, Vánoční světýlka, Tisk, Santa Claus, Patchwork, Jarmark, Advent, Skleněné ozdoby, Vosí hnízda, Vánoce, Vánoční tapety, Tablet, Ostrava, Sám doma, Tiskárna, Televize, Osvětlení, Lego, Brno, Keramika, Mrazík, Ježíšek, Špalda, Papírové ozdoby, Vánoční filmy, Vánoční koule apod.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, hyperlinky, Vánoční stromeček, tipy, cestování, Dopravní značení, Pozadí na plochu květiny, B, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online vánoční webzine

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Moudrosti, aforismy, bonmoty, úsloví, rčení, výroky, hlášky

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, bonmoty, úsloví, rčení, výroky, hlášky, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o životě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

černý humor, frky, anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, frky, anekdoty, ftipy, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, školství, Onlinovky zdarma, Sexy Matsushima Nanako, kuriozity, Online životopisy, biografie slavných osobností, A, humor, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Obrázek Japonka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Webové online browser hry
Textová přáníčka
Tipy na užitečné weby
Jakarta city
Smuteční kondolence
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omaha Hold’em poker
Zajímavé webové stránky
Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
kasino daring
Poker OMAHA hold’em
Linky na partnerské weby
Britney Spears
Biografie slavných osobností

Děkujeme vám za vaši návštěvu.