Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Obrázky na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. vhodné pro ultrabook, phablet, obrazovka počítače, displej, PC, monitor, počítač, tablet, notebook, mobil, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Mac, Java ME, Windows 98, Slackware, Windows Me, Linux Ubuntu, Windows 2000, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, macOS. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, rostliny, noční města, letadla, zvířata, budovy a stavby, hudební tapety, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 1280x768, 1440x960, 360x720, 1600x1200, 1024x768, 1800x1440, 2560x1600, 1200x1920, 320x568, 1152x1920, 2560x2048, 393x786, 1024x600, 2048x1080, 1366x1024 atd.

Vtípky, frky, černý humor, ftipy, kameňáky, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, černý humor, ftipy, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O ženách, O Slovácích, O škole, O mužích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Chucku Norrisovi apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: zábava, Online životopisy, biografie, pro dospělé, cestování, Tapety na plochu příroda, V, zadarmo, Online testy zdarma, Maria Sharapova, info, Přehled formátů souborů, Obrázky a kliparty zdarma, Online testy zdarma

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Síť, informace, cestování, volný čas

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:Obrázky na PC, F, Přehled formátů souborů, zeměpis, FC Barcelona, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zdarma, Dopravní značky, Florida Panthers, webové stránky, weby, zdroje informací

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, stavby, osobnosti a lidé, hmyz, ovoce, květiny, přístroje, Vánoce a Advent, rostliny, ptáci, symboly, zvířata, nástroje a přístroje, nápoje, auta, ženy a dívky, náboženství, halloween, smajlíci a emotikony, hudba, muži, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, politika, cestování, ekonomie a ekonomika, internet, zkratky, jídlo, nápoje, různé, zločin a právo, technika, latina, matematika, počítače, fyzika, materiály, náboženství a křesťanství, stavebnictví, chemie, lékařství a medicína, účetnictví, literatura, hardware, nástroje atd.

Klíčová slova: linky, pro děti, URL, Jak spořit a vytvářet úspory?, kuriozity, Vlajky států USA, Státní prapory, Sunderland AFC, Databáze osobností Kdo je to?, Onlinovky zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Postřehové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, systémové soubory apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Aljaška, Massachusetts, Minnesota, Arizona, New York, New Jersey, Iowa, Nové Mexiko, Michigan, Havaj, Kalifornie, Virginie, Texas, Oregon, Wyoming, Severní Dakota, Washington, Colorado, Rhode Island, Pensylvánie, Delaware, Nebraska, Kentucky, New Hampshire, Utah atd.

Klíčová slova: V, Adventní magazín, volný čas, Celebrity Matsushima Nanako, Obrázky na PC ke stažení, humor, Tapety na PC zdarma ke stažení, Internet pornography videos images webcams, zajímavosti, odkazy, B

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, tipy, Přání a blahopřání, Super free web games zdarma, Dopravní značky, webovky, Nejhranější online hry zdarma, Seznam státních vlajek, Vlajky měst a obcí České republiky, Tým NHL Anaheim Ducks, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Socha: V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Ethiopia
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Fotogalerie Seleny Gomez
Partnerské internetové stránky
Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anaheim Ducks
Doporučené odkazy
Dubai
Sexy Sara Shimada
Doporučené internetové odkazy
eHarmony online dating website for Lasting Relationships
Americké vlajky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.