Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mrazík, Václavské náměstí, Vánoční koule, Písnička, Betlém, Umělý vánoční stromek, Štědrý den, LED svíčky, Vánoce, Patchwork, Štóla, Vánoční kaktus, Vánoční trhy, Vánoční stromeček, Sám doma, Řetězy, Vídeň, Ostrava, Vídeňský punč, Samolepky, Sněhulák, Vykrajovátka, Květiny, Popelka, Rumové řezy, Vinná klobása, Adventní neděle, Vánoční tapety, Pastýř, Stromeček, PF apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Tapety na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, počítač, phablet, tablet, monitor, smartphone, notebook, mobil, mobilní telefon, PC, displej a pro operační systémy Windows 10, Windows 98, Windows Me, Java ME, Windows 7, Windows Server 2012, Android, Windows 95, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Chrome OS. Wallpapery na plochu PC z kategorií Rally, závody aut, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, flóra, stromy, květiny, zvířata, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Formule 1, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 1920x1200, 640x480, 360x760, 1024x600, 2048x1536, 1280x720, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 1080x1920, 1920x1280, 768x1024, 1440x900, 1440x2560, 1800x1440, 375x812 atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: multimédia, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Aston Villa FC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Americké federální vlajky, cestování, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, tipy, Ilustrace, obrázky, Dopravní značky, pro dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, národnost, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, politika, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, psychologie, vlastnosti, politici, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, umělci a umění, záliby a hobby, křesťanství, osobnosti atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:volný čas, doporučujeme, zábava, Online adventní magazín, World flags, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky, V, Omalovánky zdarma, odkazy, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, geocaching, státy usa, obecné zkratky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, notebook, mobil, phablet, displej, počítač, PC, ultrabook, tablet, smartphone a pro operační systémy Android, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 98, Windows NT, Windows 95, FreeBSD, Microsoft Windows 8, OSX, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, letadla, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, auta, zvířata, psi a štěňátka, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, příroda, krajina, noční města. Stahujte ve velikostech 360x760, 375x667, 1152x1920, 1200x1920, 393x786, 1280x854, 768x1024, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 2048x1536, 2048x1080, 1680x1050, 1536x2560 atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Omalovánky, Farmářské hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Vaření a smažení, online html5 hry apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Moudrosti, myšlenky, přísloví, rčení, bonmoty, výroky, úsloví

Slavné citáty, Moudrosti, myšlenky, přísloví, rčení, bonmoty, výroky, úsloví, z kategorií citáty o bohu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Klíčová slova: humor, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, F, Přehled formátů souborů, školství, Vymalovánky k tisku, M, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online vánoční webzine

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Farmářské hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire apod.

Vtipné texty, ftipy, fórky, vtipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, fórky, vtipy, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Němcích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O ženách, O škole, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O důchodcích, O Somálcích apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: info, Pozadí na plochu PC, Biografie slavných osobností, Free computer wallpapers, Online hry zdarma, hyperlinky, Superhry a hry online zdarma, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Online hry pro děti zdarma, internetové stránky, odkaz

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Jižní Dakota, Montana, Severní Karolína, Západní Virginie, Kansas, Connecticut, Severní Dakota, Florida, Wisconsin, New Hampshire, Maine, Havaj, Colorado, Mississippi, Indiana, Ohio, Vermont, Rhode Island, Arkansas, Kentucky, Georgie, Arizona, Nevada, Louisiana, Pensylvánie atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Webové online testy zdarma, Vlajky zemí světa, Online hry zdarma, webovky, linky, Super online kvízy, Webové online testy zdarma, Státní vlaječky, prapory, Prapory českých měst, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Tak takhle se drží škorpión!

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Sexy Elisha Cuthbert
Tým NHL Pittsburgh Penguins
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Elizabeth Hurley
Celebrita Monica Bellucci
Doporučené odkazy
San Jose Sharks
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Vlajky měst Olomouckého kraje
Naše tipy na zajímavé stránky
Christina Ricci fotky
History of travel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.